EL-COM 2. KONGRESİ DUYURUSU Reviewed by El-Com on . Deǧerli El-COM üyeleri, KONGRE HAZIRLIK SÜRECİ BAŞLATILMIŞTIR. Genel Kurulumuz 26 Mayıs  2013 tarihinde gerçekleştirilecektir. Kongremizde Çalışma Raporu, Mali Deǧerli El-COM üyeleri, KONGRE HAZIRLIK SÜRECİ BAŞLATILMIŞTIR. Genel Kurulumuz 26 Mayıs  2013 tarihinde gerçekleştirilecektir. Kongremizde Çalışma Raporu, Mali Rating:
You Are Here: Home » El-Com » EL-COM 2. KONGRESİ DUYURUSU

EL-COM 2. KONGRESİ DUYURUSU

Paylaş…Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Deǧerli El-COM üyeleri,

KONGRE HAZIRLIK SÜRECİ BAŞLATILMIŞTIR.

Genel Kurulumuz 26 Mayıs  2013 tarihinde gerçekleştirilecektir.

Kongremizde Çalışma Raporu, Mali Rapor, Denetim raporu EL-COM üyelerinin denetimine sunulacaktır.

Genel Kurulumuzda yeni dönemdeki

1 Yönetim Kurulu

2 Disiplin Kurulu

3 Denetleme Kurulu seçilecektir.

Bu Kurullarımızda görev alacak/ almak istiyen EL-COM üyeleri için Kongre Hazırlık süreci 03 NISAN 2013 tarihinde başlamış olacaktır.

Kongre Hazırlık Komitesine18 NİSAN 2013 tarihine kadar öneri, tavsiye ve ön çalışmaların yazılı olması yönetim kuruluna sunulması gerekmektedir. Bu vesile ile yapılacak çalışmaların verimli olabilmesi için Kongre hazırlık süreçine üyelerimizin aktif katılımı gerektirmektedir.

Bu çalışmaya her EL-COM (Elbistan Dayanışma Derneği) üyelesinin ilgilesini göstermesini temeni eder ve kongremizi taclandırmalarını dileriz.

Kongre Hazırlık Komitesi

Hüseyin Kılınç,Hasan Gül,Mehmet Gül, Cumali İnce

 

Address: Kypros Cottage, Florentia Clothing Village, Vale Road N4 1TD

Scroll to top
UA-37549610-1