13.01.2013 PAZAR GUNU YAPILACAK GENEL UYE TOPLANTISINA TUM HALKIMIZ DAVETLIDIR. Reviewed by El-Com on .   Ingilterede yaşayan Elbistanlıların sorunlarına cevap olmak ve toplum arasındaki dayanışmayı güclendirmek için kurulan Elbistan Community  Centre (EL-COM   Ingilterede yaşayan Elbistanlıların sorunlarına cevap olmak ve toplum arasındaki dayanışmayı güclendirmek için kurulan Elbistan Community  Centre (EL-COM Rating:
You Are Here: Home » El-Com » 13.01.2013 PAZAR GUNU YAPILACAK GENEL UYE TOPLANTISINA TUM HALKIMIZ DAVETLIDIR.

13.01.2013 PAZAR GUNU YAPILACAK GENEL UYE TOPLANTISINA TUM HALKIMIZ DAVETLIDIR.

Paylaş…Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneShare on LinkedInPrint this page
 

Ingilterede yaşayan Elbistanlıların sorunlarına cevap olmak ve toplum arasındaki dayanışmayı güclendirmek için kurulan Elbistan Community  Centre (EL-COM)  kendi  binasında  genel üye toplantısı  gercekleştirecektir.

Yapılacak olan genel üye toplantısında altı aylık faaliyetlerin deǧerlendirilmesi yapılayarak, tüm dernek üyelerimiz derneǧin calışmaları hakkında bilgilendirilecektir. Daha önce  faaliyet yürüten bazı kurumların faaliyetlerinin birleştirilmesi ve genişletilmesi ile oluşturulan dernek faaliyelerini daha kapsamlı hale getirme hedefini bu toplantida pekistirmeyi amaclamaktadir.

Toplantinin onemine vurgu yapan dernek yoneticileri, toplantinin gelecek calışmaların örgütlenmesinde ve şekillendirilmesinde önemli bir payı olacagını belirtmislerdir. Toplantinin içerik olarak dernek uyelerine fazlasıyla söz hakkı verecegini belirten dernek yöneticileri, tum üyelerin ve halkın eleştiri ve önerilerini dinliyeceklerinin altını çizmişlerdir.  Bu çercevede tüm dernek üyelerine çagri yapan Elbistan Community Centre yonetimi, yapilacak  olan  genel uye toplantisina tum dernek üyelerini katılmaya ve katkı sunmaya davet etmektedirler.

 

TARIH

13.01.2013 PAZAR

YER

ELBISTAN COMMUNITY CENTRE

KYPROS COTTAGE

FLORENTIA COLLOTING VILLAGE

VALE ROAD

N4 1TD

SAAT

13.00-15.00

 

 

Scroll to top
UA-37549610-1