Uluslararası okumak istreyen öğrencilere duyuru Reviewed by El-Com on . Uluslararası öğrencilere yönelik bu özel hizmet tamamen ücretsizdir. Oxford, Cambridge, LSE, Imperial College, Warwick vs, ingilterenin en tanınmış üniversitele Uluslararası öğrencilere yönelik bu özel hizmet tamamen ücretsizdir. Oxford, Cambridge, LSE, Imperial College, Warwick vs, ingilterenin en tanınmış üniversitele Rating:
You Are Here: Home » Eğitim » Uluslararası okumak istreyen öğrencilere duyuru

Uluslararası okumak istreyen öğrencilere duyuru

Paylaş…Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneShare on LinkedInPrint this page
Uluslararası öğrencilere yönelik bu özel hizmet tamamen ücretsizdir. Oxford, Cambridge, LSE, Imperial College, Warwick vs, ingilterenin en tanınmış üniversitelerini bulup birebir konuşma şansına sahip olacaksınız.

12.30-4.30 arası olan bu fuara, yalnizca altakkı link’ten bilgilerinizi girmeniz yeterlidir, bilet numarınızı böylece temin edebilirsiniz.

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fromEmail=true&formkey=dDZMb2I3Ynk4WlVfOFhVUzF5N0NRMFE6MQ

Eğer sizde lisans, yüksek lisans, master, doktora veya yüksek öğrenim hakkında herhangi bir bilgi edinmek istiyorsanız en doğru yer burası olacaktır. Yerler sınırlıdır, bir an önce yazılmanızı tavsiye ederim. Geçen sene fuarın katkılarıyla 800’den fazla uluslararası öğrencinin üniversite kayıtları garantilenmiş, sorunsuz bir şekilde yüksek öğrenime geçiş yapılmıştır.

Scroll to top
UA-37549610-1