Kardeş Türküler Londra Konseri Reviewed by El-Com on . Kardeş Türküler , 22 Şubat tarihinde İngiltere'nin Wood Green bölgesindeki Dominion Centre’da konser vererek hayranları ile buluşacak. [caption id="attachment_1 Kardeş Türküler , 22 Şubat tarihinde İngiltere'nin Wood Green bölgesindeki Dominion Centre’da konser vererek hayranları ile buluşacak. [caption id="attachment_1 Rating:
You Are Here: Home » Kültür » Kardeş Türküler Londra Konseri

Kardeş Türküler Londra Konseri

Paylaş…Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Kardeş Türküler , 22 Şubat tarihinde İngiltere’nin Wood Green bölgesindeki Dominion Centre’da konser vererek hayranları ile buluşacak.

İngiltere’deki Türkiyelilerin heyecanla beklediği Kardeş Türküler konseri, Elbistanlıların sorunlarına cevap olmak ve toplum arasındaki dayanışmayı güçlendirmek için kurulan Elbistan Community Centre (EL-COM) 2. dayanışma etkinliği olarak gerçekleştiriliyor. Yine Kürtçe ve Türkçe’nin yanısıra birçok etnik dilde şarkılar seslendiren Suna Alan ve Koma Awaz da Kardeş Türküler ile aynı sahneyi paylaşacak.

Şimdiden yoğun bir ilgi ile karşılaştıklarını söyleyen EL-COM temsilcileri, 9 The Broadway, High Road Wood Green, London, N22 6DS adresindeki  Dominion Centre’da gerçekleşecek konsere güçlü bir katılım beklediklerini ifade ettiler.

£20 sterlin olan bilet ücretleri kapıdan alındığı takdirde £25 olarak fiyatlandırılırken, 5 yaş üstü bilete tabidir.

Kardeş Türküler konseri bilet satış noktaları:

  • Zer Restaurant – Harringay
  • Era Food Centre, Kervan Cafeteria – Edmonton
  • Gorki House, Tulip Holidays – Dalston
  • Tulip Holidays – Newington Green

awaz

Online bilet için: www.ticketque.co.uk/kardes

Kardeş Türküler, 22 Şubat tarihinde İngiltere'nin Wood Green bölgesindeki Dominion Centre’da konser vererek hayranları ile buluşacak.
Starts: 02/22/2014 06:00 pm
Ends: 02/22/2014
Duration:
9 The Broadway, High Road Wood Green, London,
london
N22 6DS
GB
Scroll to top
UA-37549610-1