GENÇLİK GELECEK, GELECEĞİNE SAHİP ÇIK HALK TOPLANTISINA ÇAĞRI Reviewed by El-Com on . Toplumun en dinamik kesimini oluşturan gençler her geçen gün daha fazla çete ve uyuşturucu batağına sürüklenmektedir. Bu duruma karşı sessiz kalmak bunun bir pa Toplumun en dinamik kesimini oluşturan gençler her geçen gün daha fazla çete ve uyuşturucu batağına sürüklenmektedir. Bu duruma karşı sessiz kalmak bunun bir pa Rating:
You Are Here: Home » Avrupa » GENÇLİK GELECEK, GELECEĞİNE SAHİP ÇIK HALK TOPLANTISINA ÇAĞRI

GENÇLİK GELECEK, GELECEĞİNE SAHİP ÇIK HALK TOPLANTISINA ÇAĞRI

Paylaş…Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneShare on LinkedInPrint this page
Toplumun en dinamik kesimini oluşturan gençler her geçen gün daha fazla çete ve uyuşturucu batağına sürüklenmektedir. Bu duruma karşı sessiz kalmak bunun bir parçası olmak demektir. Gençliğin geleceği temsil ettiğini bilen sistem, gençleri her geçen gün kendi yoz kültürü içerisine çekerek, okumayan, araştırmayan, sorgulamayan, duyarsız ve asalak hale getirerek sistemin bir dişlisi haline getirmeye çalışmaktadır. İşsizliğin %50sinden fazlasını oluşturan gençler kolay para kazanma yolu olarak çetelerin ağına düşerek en sonunda ya farklı bir çete tarafından öldürülmekte yada ayrılmak istediği için öldürülmektedir. Sistem gençlerin kanı üzerinden milyonlarca sterlin kazanmaktadır.
Bizler, ingilterede faaliyet yürüten Demokratik kitle örgütleri, yöre dernekleri ve inanç kurumları olarak gençlerimizi çeteleşme ve yozlaşma batağından kurtarmak için ortak bir çalışma yürütmekteyiz. Bizler çok iyi biliyoruzki halkımızın ve gençlerimizin desteği olmadan bu çalışma çok başarılı olmayacaktır.
Bu anlamda yapacağımız halk toplantısına duyarlılık göstermenizi ve katılmanızı bekliyoruz.
GENÇLİK GELECEKTİR GELECEĞİNE SAHİP ÇIK!
ÇETELEŞME VE YOZLAŞMAYA HAYIR!
Tarih: 09 Şubat 2013
Yer:El-Com (Kypros Cottage, Florentıa Clothıng Vıllage, Vale Road, London N4 1TD)
Saat: 1600
Tohum Kültür Merkezi- Yeni Demokratik Gençlik- Yeni Kadın-Yüz Çiçek Açsın Kültür Merkezi- Avrupa Demo-kratik Kadın Hareketi- Day-MerDay-Mer Gençlik- Londra Toplum Merkezi– Göçmen İşçiler Kültür DerneğiSosyalist Kadınlar Birliği– Young Struggle- Halk Evi Community Centre- Kurdish– Özgür Roni Gençlik Birliği- Roj Kadın Birliği- Fed-Bir- İngiltere Alevi Kültür Merkezi ve Cem evi- Dersim-Der– Kırkısraklılar Dayanışma Dayanışma Dayanışma Merkezi– El-ComNurhak Kültür Evi- Paz-Der- Londra Koçgirililer Derneği
Scroll to top
UA-37549610-1