El-Com’da Mehmet Yüksel Dede ile Muhabbet Reviewed by El-Com on . Sinemilli Ocağı Dedeler'inden Mehmet Yüksel Dede 15/11/2014 tarihinde Elbistan Toplum Merkezi'nde (Elbistan Community Centre) bir muhabbet toplantısına katıldı. Sinemilli Ocağı Dedeler'inden Mehmet Yüksel Dede 15/11/2014 tarihinde Elbistan Toplum Merkezi'nde (Elbistan Community Centre) bir muhabbet toplantısına katıldı. Rating:
You Are Here: Home » Kültür » El-Com’da Mehmet Yüksel Dede ile Muhabbet

El-Com’da Mehmet Yüksel Dede ile Muhabbet

Paylaş…Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneShare on LinkedInPrint this page
Sinemilli Ocağı Dedeler’inden Mehmet Yüksel Dede 15/11/2014 tarihinde Elbistan Toplum Merkezi‘nde (Elbistan Community Centre) bir muhabbet toplantısına katıldı.

 

El-Com'da Mehmet Yüksel Dede ile Muhabbet

El-Com‘da Mehmet Yüksel Dede ile Muhabbet

İngiltere’nin başkenti Londra‘da bulunan ve İngiltere’de yaşayan Elbistan‘lıların birlik ve dayanışmasını hedefleyn El-Com etkinliklerine devam ediyor.
El-Com yönetiminden Hasan Gül’ün açılış konusmasını yaptığı muhabbette deyişler, sohbet, soru-cevap, semah biraradaydı. Alevilik ve çeşitli konular hakkında bilgiler veren Mehmet Yüksel Dede ayrıca sorulan sorularada cevap verdi.
Saatler süren muhabbetten gelen insanlar memnuniyetlerini dile getirdiler.

Scroll to top
UA-37549610-1