El-com Kahvaltıları,El-com Güzellikleri Reviewed by El-Com on . [caption id="attachment_1630" align="aligncenter" width="1024"] El-com Kahvaltıları,El-com Güzellikleri[/caption] Elcom’um Geleneksel olarak yaptıgı kahvaltılar [caption id="attachment_1630" align="aligncenter" width="1024"] El-com Kahvaltıları,El-com Güzellikleri[/caption] Elcom’um Geleneksel olarak yaptıgı kahvaltılar Rating: 0
You Are Here: Home » El-Com » El-com Kahvaltıları,El-com Güzellikleri

El-com Kahvaltıları,El-com Güzellikleri

Paylaş…Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneShare on LinkedInPrint this page
 El-com Kahvaltıları,El-com Güzellikleri

El-com Kahvaltıları,El-com Güzellikleri

Elcom’um Geleneksel olarak yaptıgı kahvaltılara ilği her geçen gün artıyor. 2013-2014 çalışma takvimi ile beraber Gençlerin açmış oldugu sezonu Kösehyahya’lıların hazırlıgıyla doruk noktasına ulaştı.
13.10.13 tarihli kahvaltı katılımcıların kahvaltı yapanların takdirini alırken özelde hazırlıkcı arkadaşlara elcom yönetimide ilgilerini esirgemedi.
Kahvaltıya katılan ELCOM yöneticileride memnuniyetlerini Kösehyahya’lı hazırlıkcılardan esirgemediler.
Bir sonraki kahvaltımızın ön hazırlık çalışması yapıldı. Hançplak’lı arkadaşlar arkadaşların yogun istegi üzerine kendilerini görevli kabul edip bir sonraki kahvaltıyı hazırlamaya 13.10.2013 bugünden itibaren başladılar.
Her geçen gün organizasyondaki eksikliklerini hızla kapatan ELCOM daha güzel günlere kendisini hazırlıyor.
ELCOM 03.10.2013 tarihinde yapacagı genel üye toplantısı ilede daha sıkı adımlar atmaya aday oldugunu gösterecektir.
Bu kahvaltıda emegi gecen bütün dostlara teşekkürlerimizi kabul etmelerini dileriz.

Hüseyin Kılınc
ELCOM Yürütme Kurulu Üyesi 13.10.13 saat: 20:15

 

Scroll to top
UA-37549610-1