El-com Kahvaltıları Reviewed by El-Com on . Erken saatlerde başlayan hummalı çalışmaya alışkanlıklarını taşıyarak,  hazırlık yapan El-Com bileşenleri  07.04.2013 tarihli kahvaltı hazırlıgına  başta Zillih Erken saatlerde başlayan hummalı çalışmaya alışkanlıklarını taşıyarak,  hazırlık yapan El-Com bileşenleri  07.04.2013 tarihli kahvaltı hazırlıgına  başta Zillih Rating:
You Are Here: Home » El-Com » El-com Kahvaltıları

El-com Kahvaltıları

Paylaş…Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Erken saatlerde başlayan hummalı çalışmaya alışkanlıklarını taşıyarak,  hazırlık yapan El-Com bileşenleri  07.04.2013 tarihli kahvaltı hazırlıgına  başta Zillihan ve Alçicek  köylerinin yogun çabaları kahvaltıya katılan kitleyi kucakladı.
Görev alan Zillihan ve Alçicekliler eksiklikleri giderme çabası içinde bir tatlı telaş yaşıyorlardı.
Saat 12’de sakinleşen kahvaltı artık rahat hareket etmelerini ve kendilerininde tek tek kahvaltı almaları onları mutlu etmişti.
Kaşan köyünden Hüseyin İpek bölgenin ezgilerini dinliyicilerin anadilinden sunması konuşan kitleyi alıp memlekete götürmeye yetti.Kendi Kürdçesi kendi şivesi kendi memleketi söz konusu olunca akan suların duruldugu o anı yaşatmıştı Hüseyin İpek.Artık ne İngiltere nede kahvaltı kalmıştı ortada. Dinleyiçiler başlarını alıp gitmişti memlekete.Güzel ezgiler eşliginde bir dinleti dinliyen kitlenin sanatçıya karşı duyguları alkış olarak göründü. Yakın zaman sonra için yine randevulaşan kitle ile Hüseyin İpek vedalaştı.Kitlenin yogun ilgisi Hüseyini kitle ile buluşturanlarıda mutlu etmişti.CD’lerini alan kitle devam eden kahvattı havasına yeniden dönmüştü.
Hüseyin Kılınç
08.04.13     Saat 15;00

Scroll to top
UA-37549610-1