El-Com Dayanışma Gecesi Yapıldı Reviewed by El-Com on . İngilterede yaşayan Elbistanlıların sorunlarına cevap olmak ve toplum arasındaki dayanışmayı güclendirmek için kurulan Elbistan Community  Centre (EL-COM)  tara İngilterede yaşayan Elbistanlıların sorunlarına cevap olmak ve toplum arasındaki dayanışmayı güclendirmek için kurulan Elbistan Community  Centre (EL-COM)  tara Rating:
You Are Here: Home » Kültür » El-Com Dayanışma Gecesi Yapıldı

El-Com Dayanışma Gecesi Yapıldı

Paylaş…Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneShare on LinkedInPrint this page
İngilterede yaşayan Elbistanlıların sorunlarına cevap olmak ve toplum arasındaki dayanışmayı güclendirmek için kurulan Elbistan Community  Centre (EL-COM)  tarafından 17 Mart günü bir dayanışma gecesi düzenlendi. Woodgreen’de bulunan Dominion Centre’da yapılan dayanışma gecesine ilgi yoğundu.
Gecenin açılış konuşmasını El-Com yürütme kurulundan Hüseyin Kılınç yaptı. Konuşmasında El-Com‘un kuruluş amaçlarına değinen Kılınç birlik vre beraberliğin önemine dikkat çekti.
Daha sonra Muharrem,Feryal-Ferhat,Çarneva ve Suavi sırasıyla sevilen parçalarını söylediler. Özellikle Suavi’nin çocularıda yanına alıp şarkılarını seslendirmesi ilgi çekti.
Ayrıca bilgi yarışması ve hediye çekilişide yapıldı.Geceye destek veren sponsorarada plaket verildi.

Eğlenceli anların yaşandığı dayanışma gecesi gecenin ilerleyen saatlerinde bitirildi.

 

 

 

Scroll to top
UA-37549610-1