Aynur Doğan Şarkılarıyla Dinleyicileri Adeta Büyüledi Reviewed by El-Com on . Elbistan Toplum Merkezi (El-Com) tarafından organize edilen dayanışma gecesinde sahne alan Kürt müziğinin sevilen isimlerinden Aynur Doğan müziğiyle dinleyicile Elbistan Toplum Merkezi (El-Com) tarafından organize edilen dayanışma gecesinde sahne alan Kürt müziğinin sevilen isimlerinden Aynur Doğan müziğiyle dinleyicile Rating:
You Are Here: Home » Kültür » Aynur Doğan Şarkılarıyla Dinleyicileri Adeta Büyüledi

Aynur Doğan Şarkılarıyla Dinleyicileri Adeta Büyüledi

Paylaş…Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someoneShare on LinkedInPrint this page
Elbistan Toplum Merkezi (El-Com) tarafından organize edilen dayanışma gecesinde sahne alan Kürt müziğinin sevilen isimlerinden Aynur Doğan müziğiyle dinleyicileri adeta büyüledi.

11026030_1129404590418256_1126734148472293037_n

Cumartesi akşamı Wood Green’de bulunan Dominion centre’da yapılan dayanışma gecesinde, Grup Raye, Cemil Qoçgiri ve Aynur Doğan sahne aldı. Katılımın yoğun olduğu konsere Londra’da çalışmalarını yürüten birçok toplum merkezi temsilcisi ile beraber çok sayıda kişi katıldı.

Dayanışma konseri Elbistan Toplum Merkezi adına yapılan açılış konuşması ile başladı. Açılış konuşmasını yapan Ruken Telli katılımcılara ve gecenin sponsorlarına teşekkür ettikten sonra El-Com ’un yaptığı kültürel ve sosyal çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Yapılan açılış konuşmasından sonra ilk sahneyi alan Grup Raye oldu. Suna Alan ve Grup Raye seslendirdikleri Kürtçe ve Ermenice şarkılar ile başarılı bir performans sergilediler.

Grup Raye’nin performansından sonra geceye sponsor olan işverenlere El-Com tarafından teşekkür plaketleri takdim edildi. Gecede ayrıca yapılan çekilişlerde bilgisayar ve televizyon gibi hediyeler dağıtıldı.

Yapılan çekilişten sonra sahneye çıkan Aynur Doğan beğenilen şarkılarını seslendirdi. Aynur Doğan’a Curasıyla eşlik eden Cemil Koçgün de konserde iki şarkı seslendirdi. Aynur Doğan’ın sahnede bir buçuk saat kalmasına rağmen dinleyiciler tarafından sahnede az kaldı diye şikayetler geldi.

Aynur Doğan’ın performansından sonra dayanışma konseri sona erdi.

Scroll to top
UA-37549610-1